23 Kasım 2009 Pazartesi

Kilolarımla Başım Dertte :(

Ne olacak bayanların şu kilo problemi söyler misiniz bana? Yıllardır diyet yapmaya çalışıyorum. İnternetteki form sitelerinden medet umuyorum, soğan suyu, lahana suyu ne varsa denedim. Beslenme uzmanlarının kitabını dahi aldım ama yok, yok . Boğazımı durduramadıktan sonra neye yarar.

Henüz çok yeni ama diyete girdim tekrar. Bu kez kararlıyım. 66,1 kgdan 55 kg düşmek niyetindeyim. Süre 2 ay 3 hafta. Kuzenimin düğününe kadar bu kiloları vermem lazım. Eşimle iddaya girdik bakalım. Ucunda güzel ödüller var neticede.Ah tartılar ne olur benden yana olun bu sefer.

Benim en büyük sorunum abur cuburlar. Akşam olunca içimdeki obur cadı canlanıveriyor ve kolalar, çikolatalar, çiğdem çerezler, ooo daha neler neler... Beslenme alışkanlığımı kökten değiştirmem lazım. Yoksa gidişim gidiş değil. Henüz bir çocuğum var, bu kiloların üstüne bir daha hamile kalırsam tamam artık hayatta eskisi gibi dal olamam.

Evlendiğimizde 47 kilo, 36 bedendim; şimdiyse 66,1 kilo 42 bedenim hatta itiraf edeyim 42 ile dar gelmeye başladı. Korkunç değil mi? Eşimle girdiğimiz iddia bir yana işin ucunda sağlık var ve en önemlisi de bu zaten.

Neyse arkadaşlar nolur sizde bana destek olun ve şu kilolarımı vereyim. Gelişmeleri aktarıcam sizlere anbean.
Hadi bana iyi diyetler :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder